KİHAYKO’dan Katliamlara Tepki
25 Bin Kişi Organ Nakli Bekliyor
KOCATEPE ve SEN
Zeydan Karalar'dan Vali Büyük'e Ziyaret
Bu haber 18 Nisan 2013, Perşembe 08:25 tarihinde eklendi. 2169 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Adana Numune Hastanesinde Silahlı Saldırı

Adana'da cezaevinden izinli olarak çıkan bir kişi, rahatsızlandığı için haastaneye getirilen mahkum hasmına kurşun yağdırdı. Zanlı, hasmının yanı sıra hastaneye tedaviye gelen iki kişiyi de yaralayıp kaçtı.
Adana Numune Hastanesinde Silahlı Saldırı Edinilen bilgiye göre olay, merkez Yüreğir ilçesinde bulunan Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde meydana geldi.

İddiaya göre 5 Ekim 2012 günü 35 yaşındaki Erkaaaan Karadağoğlu, Mustafa Karataş (27), Ahmet Denk (28), Nihat Baykara (32), Ahmet Yıldız (32), Cahit Ceylan (31) ve aynı yaştaki Celal Yeşilmen ile bardan çıkarken omuz atma yüzünden çıkan tartışmada öldürüldü.

Zanlılar yakalanarak cezaevine gönderildi. Bu arada öldürülen Karadağoğlu'nın başka suçlardan yarı açık cezaevinde yatan kardeşi Abdullah, 5 gün önce izin alarak cezaevinden izinli olarak çıktı.

Bugün sabah ise Erkan Karadağoğlu'nın öldürülmesine karıştığı ileri sürülen Ahmet Yıldız'ın kardeşi Devrim Yıldız (38) cezaevinde rahatsızlandığı için Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Bunu öğrenen Karadağoğlu, hastaneye gelerek tedavi olmak için hastane bahçesinde bulunan kafeteryada sıra beklerken hasmı Devrim Yıldız adlı mahkuma kurşun yağdırdıktan sonra kaçtı. Tabancadan çıkan kurşundan Devrim Yıldız ağır yaralanırken o an muayene olmak için sırada bekleyen Tayfun Kahraman (32) ve Kayacan Öncel de (27) yaralandı. Ağır yaralanan Yıldız, hemen hastanede tedavi altına alındı. Saldırıda vurulan iki vatandaş ise tedavilerinin ardından hastaneden taburcu edildi.

Olaydan sonra kaçan zanlının bulunması için polis geniş çaplı çalışma başlattı.

Yazdır Paylaş
Diğer Haberler
Ülke Ekonomisi Nasıl Görünüyor
Çok iyi
Fena Değil
Kötüye Gidiyor
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı
gazeteler gazeteler Sahibinden AdanaBizimgaz & Worldgas Adanaipragaz Ping your blog, website, or RSS feed for Free Gazeteler